Reklama

Partner Tepee: samochody idealne do pracy

A A A
Artykuł promocyjny

Dodano: 21-03-2016

Peugeot Partner Tepee

Peugeot Partner Tepee

Nowy model jest wzorcowy pod względem ładowności i komfortu w codziennej eksploatacji, oraz wartości, które zadecydowały o jego sukcesie, takich jak niezawodność, elastyczność i liczne możliwości dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb.

Zalety i niezawodność potwierdzone przez klientów

PEUGEOT Partner i Partner Tepee są owocem doświadczeń zebranych podczas prawie 20 lat eksploatacji przez klientów wykorzystujących samochody w pracy i życiu rodzinnym, od momentu wprowadzenia do sprzedaży pierwszej generacji tego modelu. 
 
Z jednej strony klienci biznesowi doceniają wymiary dostępnej przestrzeni ładunkowej i modularne wnętrze modelu Peugeot Partner, z drugiej wyrażają także zadowolenie z braku usterek, niskich kosztów eksploatacji oraz optymalnego stosunku ceny do wyposażenia tego narzędzia pracy.
 
Samochody przejechały ponad 6 milionów kilometrów, co odpowiada bardzo intensywnej eksploatacji przez klientów w najbardziej wymagających warunkach.
 
Zawsze gotowy dostosować się do Twoich potrzeb lub chęci

Nowy PEUGEOT Partner Tepee dostępny jest w wersji z 5 lub 7 niezależnymi fotelami, 3 wyjmowanymi fotelami w drugim rzędzie, a także z 2 fotelami (także wyjmowanymi) w trzecim rzędzie (w wersji 7-miejscowej). Partner Tepee ma płaską podłogę i przestrzeń ładunkową o pojemności od 675 do 3000 l, co stanowi jeden z najlepszych wyników w tej kategorii.
 
Załadunek bagażnika jest łatwy w każdych warunkach, dzięki dużej tylnej klapie z niespotykaną w tym segmencie otwieraną szybą.
 
Nowoczesne technologie zapewniające funkcjonalność i wydajność

Nowe silniki benzynowe VTi i wysokoprężne BlueHDi rozwijają moc od 75 do 120 KM. Silniki te odpowiadają na potrzeby związane z każdym możliwym zastosowaniem samochodu, przy średnio o 15 proc. niższym spalaniu i poziomie emisji CO2 w stosunku do jednostek poprzedniej generacji.
 
Silniki BlueHDi gwarantują optymalną przyjemność z prowadzenia dzięki większemu momentowi obrotowemu i większej mocy, a także dzięki zastosowaniu manualnej skrzyni biegów o 6 przełożeniach w wersji BlueHDi 120. 
 
Systemy bezpieczeństwa i wspomagające prowadzenie

Poza standardowymi systemami bezpieczeństwa, takimi jak ABS, system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli trakcji ESP z ASR i układem Hill Assist oraz system bezpośrednio wykrywający spadek ciśnienia w oponach za pomocą czujników ciśnienia w każdej z opon, nowy PEUGEOT Partner oferuje system aktywnego hamowania Active City Brake, umożliwiający automatyczne hamowanie w przypadku zagrożenia kolizją.
 
Nowe wyposażenie pomaga zapobiegać wypadkom lub ograniczać ich następstwa, ma też pozytywny wpływ na wysokość składki ubezpieczeniowej.
 
Poza dostępnym systemem czujników cofania z tyłu, nowy PEUGEOT Partner jest wyposażony w system wspomagania parkowania przodem i w kamerę cofania, oferowaną w opcji. 
 
Reklama
Grip Control (dostępny opcjonalnie) to system wspomagający właściwości trakcyjne samochodu, który ciągle jest wyznacznikiem standardu dla całego segmentu i pozwala zachować napęd na drogach o słabej przyczepności.
 
Mobilne biuro: funkcjonalne i połączone z siecią

W kabinie zostały rozmieszczone schowki o łącznej pojemności blisko 60 litrów, które są do dyspozycji pasażerów i kierowcy. Zamykany schowek w górnej części deski rozdzielczej i stolik do pisania w składanym oparciu środkowego fotela ułatwiają pracę użytkowników.
 
Aby sprostać nowym potrzebom teleinformatycznym, pojazd oferuje najbardziej przydatne mobilne rozwiązania, takie jak:

  • 7-calowy ekran dotykowy, zintegrowany z deską rozdzielczą (dostępny w standardzie w trzecim poziomie wykończenia i w opcji w drugim poziomie) łącze Bluetooth, gniazda USB i jack, funkcje rozpoznawania głosu i funkcję MirrorScreen, działającą z kompatybilnymi smartfonami. 
  • Dostępna w opcji nawigacja z zainstalowanymi mapami Europy posiada możliwość wyświetlania ograniczeń prędkości i informacji o ruchu drogowym.
Użyteczne usługi i wzorcowa elastyczność

Peugeot Partner oferuje szeroki wybór wersji nadwozia: 2 długości L1 – 4,38 m i L2 – 4,63 m, wersja z wydłużoną kabiną, składaną kanapą w drugim rzędzie, a także wersja z podwoziem z kabiną pod zabudowę.
 
PEUGEOT Partner odznacza się dużymi możliwościami zmiany konfiguracji i przestrzenią ładunkową, która wyznacza standardy w swojej kategorii.
 
Dzięki wzorcowej szerokości użytkowej (między nadkolami), wynoszącej odpowiednio 1,62 i 1,23 m, PEUGEOT Partner jest w stanie pomieścić w wersji krótkiej L1 2 europalety.
 
Ładowność waha się między 625 a 890 kg w wersji L1, a w wersji L2 sięga 750 kg, co jest jednym z najlepszych wyników w segmencie.
 
Dzięki zastosowaniu kanapy Multiflex, nowy PEUGEOT Partner zachowuje swoje unikalne możliwości zmiany konfiguracji. Ten unikalny w segmencie furgonetek element wyposażenia, wielokrotnie kopiowany, choć bez pełnego powodzenia, umożliwia:

  • przewożenie 3 osób w pierwszym rzędzie foteli; ta praktyczna możliwość jest bardzo doceniana przez firmy, które mogą przewozić np. pracowników z jednej budowy na drugą i optymalizować przejazdy;
  • uzyskanie całkowicie płaskiej podłogi, dzięki czemu przestrzeń ładunkowa zwiększa się o 400 litrów, a długość użytkowa przekracza 1,20 m, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości przewożenia dwóch pasażerów, dzięki wykorzystaniu składanego środkowego fotela;
  • siedzenie bocznego fotela można całkowicie unieść, aby umożliwić przewożenie wysokich przedmiotów;
  • funkcja mobilnego biura – składane oparcie środkowego fotela kryje stolik do pisania.
  • dodatkowy schowek, który można zabezpieczyć kłódką.
 
Nowy salon Peugeot w Rzeszowie

Brakującą od pewnego czasu w Rzeszowie markę Peugeot odbudowała firma Król-Knapik. Nowy salon usytuowany jest przy al. Armii Krajowej 60, gdzie można uzyskać szczegółową ofertę na te oraz pozostałe modele z gamy samochodów Peugeot. 

KOMENTARZE

Reklama

Pierwszy zlot mercedesów w Rzeszowie - klasyki kontra AMG

60 zabytkowych mercedesów pojawiło...

Burza za kierownicą

Upalne letnie dni często kończą się gwałtowną burzą. Wnętrze samochodu jest wtedy raczej bezpiecznym miejscem, mimo to jazda w takich warunkach pogodowych może być bardzo niebezpieczna. Zagrożenie stanowią nie tylko silne wyładowania elektryczne. Równie...

U rzeszowskich dealerów jest w czym wybierać

Wydawać się może, iż rynek samochodowy został już raz na zawsze zdefiniowany w zakresie produkcji aut pod potrzeby konkretnych odbiorców. Luksusowe limuzyny, auta dla średniaków, "maluchy", terenówki...

Nowe Renault KOLEOS dla Polskich skoczków

Do Polskiego Związku Narciarskiego trafi 10 modeli Renault Koleos w wersji INITIALE PARIS 2.0 dCi 175 X-Tronic 4x4. Nowe Renault Koleos to elegancki, dynamiczny i nowoczesny SUV klasy wyższej. Otrzymane auta staną...

Reklama

Nowe Renault Koleos w świetle gwiazd

Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Lidia Popiel, Aleksandra Nieśpielak, Pascal Brodnicki i Eric Stępniewski mieli okazję przetestować Nowe Renault Koleos na Słowacji. Renault Polska zaprezentowało gościom swojego najnowszego...

Volkswagen T-Roc - światowa premiera

Poznań – T-Roc, którego światowa premiera miała miejsce wczoraj wieczorem, wyznacza nowy standard w ogromnie popularnym i coraz bardziej liczącym się segmencie rynku. Przedsprzedaż nowego SUV-a Volkswagena rozpocznie się...

Praktyczne, wygodne, rodzinne - takich aut chcą kobiety

Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc...

"Złoty" Mateusz Masłowski i jego nowa KIA Ceed od Multitruck Sp. z o.o.

Mateusz Masłowski, libero Asseco Resovii, siatkarski mistrz świata juniorów, przesiadł się za kierownicę nowego samochodu. W pełni wyposażoną, czarną...

zobacz więcej

POLECANE

VIP Wrzesień-Październik

VIP Wrzesień-Październik
w numerze m.in.:

• Ryszard Jania - w motoryzacji ważny jest sojusz! • Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc • Cerkamed jeszcze pokaże • Dzisiejsza Rosja • Ocaleni Żydzi z Podkarpacia
http://www.swiatpogody.pl
Reklama

NASI PARTNERZY