Reklama

Kredyt mieszkaniowy - tani i szybki

A A A

Dodano: 11-05-2015

Kredyt mieszkaniowy - tani i szybki
Tańsze i prostsze niż myślisz

O szczegółach oferty kredytów hipotecznych Banku Zachodniego WBK rozmawiamy z doradcą ds. produktów hipotecznych.
 
Czym zamierzacie przekonać klientów, że to właśnie oferta Waszego banku jest dla nich najkorzystniejsza? 
 
Przede wszystkim tym, że w naszym Banku klient ma wybór: niska marża lub zero prowizji. 
 
Zacznijmy od wysokości prowizji, która w naszej ofercie kredytu hipotecznego została obniżona do poziomu 0%. Jedynym warunkiem skorzystania z opcji 0% prowizji jest przystąpienie przez minimum jednego z kredytobiorców do ubezpieczenia kredytobiorcy kredytu hipotecznego w PLN, Bezpieczna Hipoteka oraz Ubezpieczenia na życie Bezpieczna Hipoteka.
 
Dla tych, dla których większe znaczenie ma wysokość marży, mamy także wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie. W Banku Zachodnim WBK marża w przypadku kredytu złotowego ustalana jest indywidualnie dla każdego Wnioskodawcy i zaczyna się już od poziomu 1,69%!
 
Co jeszcze wyjątkowego proponujecie Państwo w zakresie warunków cenowych? Niższa marża czy też zero prowizji to nie wszystko. 
 
To prawda. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego staramy się, aby nasza Taryfa Opłat i Prowizji była atrakcyjna dla klientów. Prowizja płacona przez klienta w przypadku kredytów złotowych może być w pełni kredytowana, aby Klient nie musiał jej płacić jednorazowo w okresie największych wydatków. Pieniądze te klient może przeznaczyć na przykład na wykończenie nieruchomości. Również pozostałe opłaty i prowizje związane z kredytem hipotecznym są niskie, a w niektórych przypadkach w ogóle ich nie pobieramy. 
 
Warunki cenowe rzeczywiście są interesujące i bardzo korzystne. A co z innymi parametrami oferty – przeznaczeniem kredytu, wymaganym udziałem środków własnych? 
 
Dzięki ofercie kredytów mieszkaniowych Banku Zachodniego WBK, potencjalni klienci sfinansują niemal każdą potrzebę mieszkaniową, na przykład zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowę domu, zakup działki. Na szczególną uwagę zasługuje oferta na budowę domu systemem gospodarczym czy też nakłady na remont, przebudowę lub rozbudowę istniejącej już nieruchomości. We wszystkich tych przypadkach nie wymagamy przedstawiania faktur, gdyż postęp prac weryfikujemy na podstawie inspekcji naszego pracownika, za którą klient nie ponosi żadnych opłat.
 
Ale podejrzewam, że w zamian stawiacie klientom wysokie wymagania, np. wysoki wkład własny lub partycypację w innych, dodatkowych kosztach związanych z kredytem.

W żadnym wypadku! W przypadku wszystkich kredytów mieszkaniowych w złotych polskich wymagamy 10% udziału środków własnych. Jeżeli chodzi o koszty kredytu, to wszystkie informacje zawarte są w umowie kredytowej oraz Taryfie Opłat i Prowizji. 
 
Proszę powiedzieć, jak długo czeka się w Banku Zachodnim WBK na decyzję o przyznaniu kredytu hipotecznego? 
 
Decyzję wstępną o przyznaniu kredytu mieszkaniowego klient otrzymuje w ciągu 15 minut od złożenia wniosku kredytowego! Wystarczy jedna wizyta w oddziale naszego banku, podczas której przy pomocy naszego doradcy hipotecznego klient wypełni wniosek kredytowy i złoży oświadczenie o zarobkach. 
 
Potwierdzeniem przyznanej decyzji, ważnej przez okres 30 dni, jest dokument wystawiony przez Bank – w tym terminie wystarczy dopełnić formalności ustalonych z naszym doradcą.
 
Reklama
Dla klientów, którzy chcieliby skorzystać z tej możliwości bez wychodzenia z domu, udostępniamy złożenie wniosku kredytowego przez telefon, podczas rozmowy z specjalnie dedykowanymi doradcami.
 
Jakie dokumenty musi przedstawić klient, aby otrzymać kredyt hipoteczny?
 
Podstawowe dokumenty dotyczące klienta indywidualnego zatrudnionego na umowę o pracę: to dowód osobisty, Karta Informacyjna Klienta (wypełniana w placówce Banku) + wniosek kredytowy oraz zaświadczenie/oświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. 
 
W przypadku klienta prowadzącego działalność gospodarczą dodatkowo należy przedstawić wypis z KRS spółki lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, formularz dotyczący informacji o prowadzonej działalności gospodarczej, deklaracja podatkowa PIT z załącznikiem B z potwierdzeniem nadania/ złożenia w US/ wydrukiem Urzędowego Poświadczenia Odbioru dokumentu elektronicznego za ostatnie 2 lata, wypełniony załącznik dla książki przychodów i rozchodów – dane za ostatnie 2 lata, okres bieżący i prognoza na koniec bieżącego roku oraz zaświadczenie/oświadczenie o nie zaleganiu z płatnościami do US i ZUS/KRUS.
 
Pełna lista dokumentów, która jest indywidualnie przygotowana dla każdego klienta oraz jego transakcji zostanie przedstawiona przez naszego doradcę.
 
Nadal panuje jednak przeświadczenie, że zaciąganie kredytu hipotecznego to złożony i skomplikowany proces oraz mnóstwo formalności.
 
Faktycznie jest trochę formalności, ale klienci nie powinni się tego obawiać. Nasi doradcy hipoteczni chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości, dokonają wstępnej oceny zdolności kredytowej, wyliczą i przedstawią symulacje spłaty kredytu oraz pomogą we wszystkich czynnościach związanych z udzieleniem tego produktu. Robimy wszystko, aby klient miał kompleksową informację o naszej ofercie.
 
 
Więcej informacji na temat oferty Banku Zachodniego WBK można znaleźć w placówkach Banku Zachodniego WBKS S.A. oraz na stronie www.bzwbk.pl 
 
 
Adresy placówek w Rzeszowie:
 
1 Oddział w Rzeszowie 
Rzeszów, al. Piłsudskiego 32 
tel. 17 858 17 98
 
3 Oddział w Rzeszowie 
Rzeszów, ul. Słowackiego 16 
tel. 17 864 07 80
 
5 Oddział w Rzeszowie 
Rzeszów, ul. Grunwaldzka 38 
tel. 17 850 31 22
 
6 Oddział w Rzeszowie 
Rzeszów, ul. Rejtana 36 
tel. 17 850 51 14 
 
 
Decyzja kredytowa oraz wysokość marży zależą od wyniku badania zdolności kredytowej, marża minimalna dostępna pod warunkiem posiadania konta osobistego i utrzymywania na nim wpływów. 
 
RRSO została wyliczona przy założeniu, że WIBOR 3M wynosi 1,65% (według stanu na dzień 27.03.2015 r.), w ofercie kredytu mieszkaniowego dla marży 1,69 p.p., rata stała, okres spłaty 360 miesięcy, dla kredytu w wysokości 265 200 PLN, (w tym kwota finansująca zakup nieruchomości 260 000 PLN powiększona o 2,0% prowizji dla Klienta wewnętrznego z tytułu udzielenia kredytu tj. 5 200 PLN). Całkowity koszt kredytu przy w/w założeniach wynosi 170 422,62 PLN.
 
Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz warunki ubezpieczenia, w tym zasady objęcia ochroną, rezygnacji, ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności BZWBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. i BZWBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. dostępne w placówkach BZ WBK i pod numerem 1 9999. Koszty połączeń telefonicznych – opłata wg. cennika operatora. Stan na 31.03.2015r. 
 
 

KOMENTARZE

Reklama

Żyjąc w dobie tworzyw sztucznych, tęsknimy za naturą

Z Katarzyną Janią, projektantką wnętrz...

Kiedy stosować metalowe łączniki w konstrukcji ściany?

Wszystkie ściany konstrukcyjne muszą...

Odbiór mieszkania od dewelopera- na co zwrócić uwagę?

Obiór kluczy do własnego mieszkania...

Bez prądu ani rusz!

Choć w dzisiejszych czasach, trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez prądu, to niestety z powodu awarii np. przeciążonej sieci lub zerwanych linii, dochodzi do przerw w jego ciągłej dostawie. Takie sytuacje nie są częste, ale niestety zdarzają się...

Koniec z włamaniami i zalaniem w czasie wakacji! Dzięki inteligentnemu domowi poczujesz się bezpiecznie

Lato to czas wakacyjnych urlopów, zasłużonego i jakże upragnionego odpoczynku. Niestety...

Jej wysokość juka karolińska

Przyciąga wzrok swoimi imponującymi białymi kwiatostanami i szpiczastymi liśćmi. Mimo że wygląda egzotycznie i pochodzi z "ciepłych krajów", to z powodzeniem może rosnąć w naszym klimacie, jeśli zapewnimy jej osłonięte od wiatru...

Reklama

Urządzić swoje mieszkanie, czyli czym kierują się Polacy kupując nowe meble?

Zgodnie z danymi GUS i Eurostatu wartość produkcji sprzedanej mebli w Polsce wyniosła w 2016 r. 42 mld zł. Za 10 proc. tej kwoty odpowiada...

Czy warto instalować sterowniki do zarządzania ogrzewaniem?

Wysoki komfort cieplny, niższe rachunki, pozytywny wpływ na środowisko naturalne- to tylko niektóre z korzyści wynikających z zarządzania ogrzewaniem. Dobór sterowników już...

Pełnia sezonu na pożywną cukinię

Można ją jeść na surowo. Przyrządzać leczo czy smażyć jej kwiaty. Cukinia zdrowo uzależnia. Zawieraja dużo witaminy C, A, K, z grupy B oraz mikroelementy. Pestki cukinii zawierają kukurbitacynę – związek o działaniu...

Profesjonalny sprzęt budowlany - rusztowania aluminiowe

Rusztowania są niezbędnym elementem w przemyśle budowlanym i bardzo użytecznym narzędziem do prowadzenia prac na dużych wysokościach. Pełnią bardzo ważną funkcję głównie w budownictwie...

Dyptam jesionolistny - krzew, który nie goreje

Nie bez kozery ta ozdobna roślina nazywana jest również krzewem Mojżesza. Wydziela dużo palnych olejków ( zwłaszcza podczas upałów), które nie zapalają się jednak samorzutnie, a po podpaleniu tylko...

zobacz więcej

POLECANE

VIP Biznes&Styl Nr. 58

VIP Biznes&Styl Nr. 58
w numerze m.in.:

• JIVR Bike z Mielca • Nauka uprawiana w symbiozie z biznesem • Lekarz, który zaraził się wirusem podróży • Twarze Podkarpacia. 10 lat VIP Biznes&Styl • Plakaty Wiesława Grzegorczyka • Kongres TSLA Expo 2018 Autosan wstaje z kolan • 50 lat zapory i elektrowni
http://www.swiatpogody.pl
Reklama

NASI PARTNERZY

zamknij

Szanowny Czytelniku !

Zanim klikniesz „Zgadzam się” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Zgadzam się” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Zaufanych Partnerów Grupy SAGIER Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno.
Jeśli nie chcesz wyrazić zgody, kliknij „Nie teraz”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz edytować zakres zgody, w tym wycofać ją całkowicie, przechodząc na naszą stronę polityki prywatności. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych Zaufanych Partnerów. Zaufani Partnerzy to firmy z obszaru e-commerce i reklamodawcy oraz działające w ich imieniu domy mediowe i podobne organizacje, z którymi Grupa SAGIER współpracuje.
Podmioty z Grupy SAGIER w ramach udostępnianych przez siebie usług internetowych przetwarzają Twoje dane we własnych celach marketingowych w oparciu o prawnie uzasadniony, wspólny interes podmiotów Grupy SAGIER. Przetwarzanie takie nie wymaga dodatkowej zgody z Twojej strony, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić. O ile nie zdecydujesz inaczej, dokonując stosownych zmian ustawień w Twojej przeglądarce, podmioty z Grupy SAGIER będą również instalować na Twoich urządzeniach pliki cookies i podobne oraz odczytywać informacje z takich plików. Bliższe informacje o cookies znajdziesz w akapicie „Cookies” pod koniec tej informacji.

Administrator danych osobowych

Administratorami Twoich danych są podmioty z Grupy SAGIER czyli podmioty z grupy kapitałowej SAGIER, w której skład wchodzą Sagier Sp. z o.o. ul. Cegielniana 18c/3, 35-310 Rzeszów oraz Podmioty Zależne. Ponadto, w świetle obowiązującego prawa, administratorami Twoich danych w ramach poszczególnych Usług mogą być również Zaufani Partnerzy, w tym klienci.
PODMIOTY ZALEŻNE:
http://www.biznesistyl.pl/
http://poradnikbudowlany.eu/
http://modnieizdrowo.pl/
http://www.sagier.pl/
Jeżeli wyrazisz zgodę, o którą wyżej prosimy, administratorami Twoich danych osobowych będą także nasi Zaufani Partnerzy. Listę Zaufanych Partnerów możesz sprawdzić w każdym momencie na stronie naszej polityki prywatności i tam też zmodyfikować lub cofnąć swoje zgody.

Podstawa i cel przetwarzania

Twoje dane przetwarzamy w następujących celach:
• 1. Jeśli zawieramy z Tobą umowę o realizację danej usługi (np. usługi zapewniającej Ci możliwość zapoznania się z jednym z naszych serwisów w oparciu o treść regulaminu tego serwisu), to możemy przetwarzać Twoje dane w zakresie niezbędnym do realizacji tej umowy.
• 2. Zapewnianie bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszanie naszych usług i dopasowanie ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach), jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług (np. jeśli interesujesz się motoryzacją i oglądasz artykuły w biznesistyl.pl lub na innych stronach internetowych, to możemy Ci wyświetlić reklamę dotyczącą artykułu w serwisie biznesistyl.pl/automoto. Takie przetwarzanie danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów.
• 3. Za Twoją zgodą usługi marketingowe dostarczą Ci nasi Zaufani Partnerzy oraz my dla podmiotów trzecich. Aby móc pokazać interesujące Cię reklamy (np. produktu, którego możesz potrzebować) reklamodawcy i ich przedstawiciele chcieliby mieć możliwość przetwarzania Twoich danych związanych z odwiedzanymi przez Ciebie stronami internetowymi. Udzielenie takiej zgody jest dobrowolne, nie musisz jej udzielać, nie pozbawi Cię to dostępu do naszych usług. Masz również możliwość ograniczenia zakresu lub zmiany zgody w dowolnym momencie.

Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania, czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia, ograniczenia lub innych działań z Twojej strony ograniczających tę zgodę, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy, przez czas jej wykonywania i ewentualnie okres przedawnienia roszczeń z niej (zwykle nie więcej niż 3 lata, a maksymalnie 10 lat), a w przypadku, gdy podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora, do czasu zgłoszenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu.

Przekazywanie danych

Administratorzy danych mogą powierzać Twoje dane podwykonawcom IT, księgowym, agencjom marketingowym etc. Zrobią to jedynie na podstawie umowy o powierzenie przetwarzania danych zobowiązującej taki podmiot do odpowiedniego zabezpieczenia danych i niekorzystania z nich do własnych celów.

Cookies

Na naszych stronach używamy znaczników internetowych takich jak pliki np. cookie lub local storage do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach, aplikacjach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty z Grupy SAGIER oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą dopasowywać reklamy do Twoich preferencji. Cookies to dane informatyczne zapisywane w plikach i przechowywane na Twoim urządzeniu końcowym (tj. twój komputer, tablet, smartphone itp.), które przeglądarka wysyła do serwera przy każdorazowym wejściu na stronę z tego urządzenia, podczas gdy odwiedzasz strony w Internecie. Szczegółową informację na temat plików cookie i ich funkcjonowania znajdziesz pod tym linkiem. Pod tym linkiem znajdziesz także informację o tym jak zmienić ustawienia przeglądarki, aby ograniczyć lub wyłączyć funkcjonowanie plików cookies itp. oraz jak usunąć takie pliki z Twojego urządzenia.

Twoje uprawnienia

Przysługują Ci następujące uprawnienia wobec Twoich danych i ich przetwarzania przez nas, inne podmioty z Grupy SAGIER i Zaufanych Partnerów:
1. Jeśli udzieliłeś zgody na przetwarzanie danych możesz ją w każdej chwili wycofać (cofnięcie zgody oczywiście nie uchyli zgodności z prawem przetwarzania już dokonanego na jej podstawie);
2. Masz również prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pod tym adresem znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych i Twoich uprawnień.