Loading
Zamów newsletter:

Młodzi siatkarze z Rzeszowa wicemistrzami Polski

A A A
Jaromir Kwiatkowski

Dodano: 07-06-2013

fot. archiwum własne siatkarzy

fot. archiwum własne siatkarzy

Młodzi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie zajęli drugie miejsce podczas ogólnopolskiego finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców i tym samym zdobyli wicemistrzostwo Polski. W drodze do tego sukcesu odnieśli sześć zwycięstw, a jedynie w finale ulegli drużynie z Gdańska 1-2.
 
W turnieju, odbywającym się w Głuchołazach, startowało 16 drużyn z całej Polski. Reprezentacja  SP nr 3 wystąpiła w składzie: Radosław Kij (został najlepszym atakującym turnieju), Bartosz Pichla, Jan Andruszewski, Oskar Paśko, Karol Rzegocki, Kacper Motyka, Mieszko Kilarski, Michał Adamczyk, Patryk Kołcz i Maciej Szczupaj.  Opiekę nad drużyną sprawowali nauczyciele WF: Feliks Kordyś i Sławomir Filipowski. Podczas turnieju drużynę wspierał fachową radą p. Bogusław Kij.
 
- Chłopcy zagrali wspaniale, z wielkim zaangażowaniem, a drugie miejsce sprawiło im ogromną radość – podsumowuje Sławomir Filipowski.
 
Gratulujemy!

Tagi: siatkówka, młodzi siatkarze, wicemistrz Polski w siatkówce

KOMENTARZE

Pozostało znaków: 1000

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się.

 • Bal Dziennikarzy w trzynastej odsłonie

  Dodano: 23.01.2015

  Tradycją stało się już, że począwszy od 2003 roku w Rzeszowie odbywa się karnawałowy bal przebierańców, na którym bawią się dziennikarki, dziennikarze, rzecznicy prasowi oraz osoby związane z branżą medialną.

 • I Bal Przyjaciół Rzeszowa

  Dodano: 19.01.2015

  Wspaniała karnawałowa zabawa połączona ze wsparciem potrzebujących. Taka jest idea pierwszego Balu Przyjaciół Rzeszowa, który odbędzie się 7 lutego br. w Sali Konferencyjnej Hotelu Rzeszów.

 • Dobre warunki na podkarpackich stokach

  Dodano: 16.01.2015

  Na większości podkarpackich stoków panują dobre i bardzo dobre warunki do zjazdów. W górach utrzymuje się sprzyjający szusowaniu niewielki mróz. Za kilka dni na wyciągach w regionie może pojawić się więcej narciarzy, ponieważ w weekend w trzech województwach w Polsce rozpoczynają się...

 • WOŚP uzbierała ponad 36 mln zł

  Dodano: 12.01.2015

  Prawie 895 tys. zł podarowali mieszkańcy Podkarpacia w czasie wczorajszego 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ale kwota będzie z pewnością większa, ponieważ są to dane zaledwie z 15 na 45 sztabów działających w regionie. Pieniądze będą przeznaczone na podtrzymanie wysokich...

Hubert Stanisław Bisto

Hubert Stanisław Bisto

Historyk, krytyk, felietonista. Poszukiwacz interesujących miejsc, ludzi i zjawisk.

Pomiędzy pierwszym, a ostatnim tego dnia papierosem
Katarzyna Twardzik

Katarzyna Twardzik

Instruktor fitness, pilates i bodyART®, właściciel Kasia Twardzik STUDIO

Ruszaj się… z głową

Ciekawostki

 • Wietnam
  „Jeden gest wyrozumiałości daje ci dziewięć dobrych rzeczy” – to wietnamskie przysłowie, wypisane ozdobnymi literami na ryżowym papierze.
   

NASI PARTNERZY

BIZNESiSTYL.pl wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Ok, Rozumiem