REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA

Imię:*
Nazwisko:*
E-mail:*
Hasło:*
(hasło powinno zawierać minimum 6 znaków)
Powtórz hasło:*
Wiek:
Płeć:
Zawód:
* - wymagane pola
 
Regulamin
*Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem korzystania z serwisu BIZNESiSTYL.pl oraz w całości akceptuję jego postanowienia i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Przetwarzanie danych osobowych
*Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) przez Sagier PR s.c. Inga Safader-Powroźnik, Aneta Gieroń-Górak, Adam Cynk z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Cegielnianej 18c/2 w celu realizacji usług dostępnych w serwisie BIZNESiSTYL.pl.
Newsletter
Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sagier PR s.c. z siedzibą w Rzeszowie na podany adres poczty elektronicznej biuletynu informacyjno-promocyjnego (newsletter) dotyczącego usług dostępnych w serwisie BIZNESiSTYL.pl, z którego w każdej chwili mogę zrezygnować.
Marketing/reklama
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sagier PR s.c z siedzibą w Rzeszowie w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej informacji handlowej pochodzącej od niej lub osób trzecich, z której w każdej chwili mogę zrezygnować.
Sagier PR s.c. informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Reklama

NASI PARTNERZY